Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Części do Skody której jeszcze nie ma ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Części do Skody której jeszcze nie ma ?

    8 tys za dużo jak na tak ubogie wyposażenie ja bym oscylował 7-7,5 tys

  • #2
    Części do Skody której jeszcze nie ma ?

    Ciekawa historia z pojawieniem się części do superb II po FL
    Strona nie została odnaleziona
    Sebastian
    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
    Wczasy nad morzem - klik

    Komentarz


    • #3
      Czytałem parę dni wcześniej. Ciekawa historia. Jestem ciekaw jakim cudem ten zderzak i lampy trafiły do do kogoś z Polski?
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #4
        Big, tak samo jak zderzak RS4 B8 przed oficjalną premierą samochodu, a był na allegro.
        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

        Komentarz


        • #5
          z fabryki nie od dziś wiadomo że są sprzedawcy którzy takie części prosto z fabryki mają , a w jaki sposób są w ich posiadaniu ? tego nie wiem, i nie chce wiedzieć.
          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

          Komentarz


          • #6
            Ktoś już pisał, że samochody testowe są oddawana na złom czy coś i jak ktoś ma układ to kupuje takie częsci. W temacie o O3 i S2FL to było.
            O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

            Komentarz


            • #7
              Mihau, rozumiem samochody testowe. Ale model który jest dopiero przygotowywany i ma być pokazany najwczęsniej za ok. 9-10 miesiecy ?? Toż przeciez producent nie po to obkleja go maskowaniem, wozi w zamkniętych kontenerach i testuje na odludziu, żeby potem każdy kto ma taką ochotę mógł kupć go w całości bądz w częściach. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
              Czarny Elegance

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Mihau
                Ktoś już pisał, że samochody testowe są oddawana na złom czy coś i jak ktoś ma układ to kupuje takie częsci. W temacie o O3 i S2FL to było.
                Bzdura. Te czasy już minęły, jeśli kiedykolwiek w ogóle były.
                W tej chwili samochody testowe w koncernie VAG są niszczone pod okiem kontrolerów i nie ma możliwości zakupu czegokolwiek.

                Komentarz


                • #9
                  Chris11, to jak wyjaśnisz części od S2FL i RS4 B8 na allegro? Ktoś pod koniec zmiany w pracy wziął sobie zderzaki pod pache i wyszedł z fabryki od tak do domu?
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Mihau
                    Chris11, to jak wyjaśnisz części od S2FL i RS4 B8 na allegro? Ktoś pod koniec zmiany w pracy wziął sobie zderzaki pod pache i wyszedł z fabryki od tak do domu?
                    Jeśli są one niszczone pod okiem kontrolerów, to ostatni człowiek w tym łańcuchu wynosi część . Więc albo kontroler, albo człowiek na "niszczarce"...albo są to działanie celowe i kontrolowane i oczywicie "przypadkowe" .
                    Pozdrawiam
                    Northeusz

                    Komentarz


                    • #11
                      ciekawe czy ktoś kupi i będzie miał superba po fl zanim ten będzie mial prezentacje
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez blackrs
                        będzie miał superba po fl zanim ten będzie mial prezentacje
                        By musiał jeszcze do strugać grill, światła i chyba błotniki,
                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                        Komentarz


                        • #13
                          cytat z artykułu:
                          Jeśli ktoś jest zainteresowany przemianą swojej Skody Superb w niepowtarzalne i jedyne takie auto na świecie, musiałby jeszcze znaleźć odpowiednie reflektory, bo tych w ofercie brak. Choć jak się okazuje, również te części znaleźć można w serwisie aukcyjnym...

                          a więc reflektory też można znaleźć ,tak to zrozumiałem
                          Sebastian
                          Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                          Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                          Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                          Wczasy nad morzem - klik

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez sebastian7905
                            cytat z artykułu:
                            Jeśli ktoś jest zainteresowany przemianą swojej Skody Superb w niepowtarzalne i jedyne takie auto na świecie, musiałby jeszcze znaleźć odpowiednie reflektory, bo tych w ofercie brak. Choć jak się okazuje, również te części znaleźć można w serwisie aukcyjnym...

                            a więc reflektory też można znaleźć ,tak to zrozumiałem
                            Możliwe, że przy odrobinie szczęścia i cierpliwości poskłada się całego S2FL przed jego oficjalną premierą :diabelski_usmiech
                            Pozdrawiam
                            Northeusz

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez sebastian7905
                              a więc reflektory też można znaleźć ,tak to zrozumiałem
                              Dobrze zrozumiełeś Ktoś nawet wklejał link do aukcji z tymi reflektorami.
                              Takze cały przód S II FL mozna sobie juz zafundować, jeśli ktoś ma ochotę.
                              Czarny Elegance

                              Komentarz


                              • #16
                                To ja wklejałem zdjęcia reflektorów w temacie OIII/SII fl :wink:

                                Zamieszczone przez rowerek
                                Ostatnio był 'przeciek' zderzaka do SII po fl, teraz pora na reflektory:



                                Jak widać bez wkładów ledowych wzdłuż dolnej krawędzi. Ogólnie to trochę się wyostrzyła linia sprysków ale ogólny kształt światła wg mnie się nie zmienił.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X